TereBox T2

O víkendu volné vysílání HBO3

| Tisk

logo O nadcházejícím víkendu mohou abonenti různých platforem a sítí, včetně Skylinku a Nové Digi TV CZ, sledovat volné vysílání prémiového filmového a seriálového kanálu HBO3 bez ohledu na to, zda jej mají předplacený. Volné okno HBO3 umožní divákům sledovat mimo jiné premiéru amerického seriálu Sedmilhářky.

Volné vysílání HBO3 bude spuštěno v sobotu 18.2.2017 v 6:00 hodin ráno a skončí v úterý 21. února 2017 ve stejném čase.

Komediální drama Sedmilhářky je adaptací stejnojmenného bestselleru australské spisovatelky Liane Moriartyové. Děj se odehrává v kalifornském městečku Monterey a začíná podezřelou vraždou na benefiční akci základní školy. Vše nasvědčuje tomu, že na pozadí zločinu je rivalita a tajemství obklopující trojici matek předškoláků - Madeline (Reese Witherspoonová), její nejlepší kamarádkou Celeste (Nicole Kidmanová) a Jane (Shailene Woodleyová). V průběhu sedmi napínavých, černě humorných epizod plných nečekaných zvratů vychází najevo, jaké tajemství každá z žen skrývá a postupně se dostáváme až k osudné noci.

Vedle minisérie Sedmilhářky mohou diváci na HBP3 sledovat další seriály jako například drama Bessie, jež zkoumá pozoruhodnou kariéru „královny blues“ Bessie Smithové, film Hemingway & Gellhornová z dílny Philipa Kaufmana, který vypráví o vášnivém milostném románku a následném bouřlivém manželství Ernesta Hemingwaye a válečné korespondentky Marthy Gellhornové.

Kdy bude probíhat volné vysílání HBO3?

Od soboty 18.2.2017, 6:00 do úterý 21.2.2017, 6:00 hodiny.

Kde bude volné vysílání HBO3 k dispozici?


satelitní platformy:


- Skylink
- Nová Digi TV CZ
- Flix TV

OTT platformy:
- DIGI2GO

a další operátoři

redakce

Vybrané články