Quantcast

Humax MG-8830 zabrzdí dodávky přijímačů i do ČR?

| Tisk

Korejský výrobce přijímačů Humax podepsal lukrativní kontrakt s provozovateli arabského paketu Orbit na dodávku jednoho milionu kusů přijímačů s vestavěným dekodérem Seca mediaguard. Po přijímačích s vestavěnými dekodéry Irdeto, Viaccess, CryptoWorks a Nagravision je Mediaguard (ne Astoncrypt) v pořadí již pátým systémem, který bude v přijímačích Humax vestavěn. Digitální recievery se zabudovaným Mediaguardem ponesou označení MG-8830 a budou určeny výhradně pro oblasti Arábie a severní Afriky pro příjem digitální placené nabídky ORBIT na satelitu Arabsat 3A na satelitní pozici 26E.
Humax MG-8830 má mít procesor nové generace, standard MHP (Multimedia Home Platform) s Java Virtual Machine, kompaktibilní s MediaHighway.Model MG-8830 bude dostupných informací dodáván pouze zájemcům o arabský paket Orbit.

Podle informací a názorů z některých evropských satelitních serverů je možné předpokládat v nejbližších měsících částečný nedostatek přijímačů Humax, které jsou určeny pro evropský i náš trh. Doufejme, že se tak nestane.

Parabola.cz

Reklama
Vybrané články