ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Minimax od srpna s novým logem a obsahem

| Tisk

Od 1. srpna se děti a jejich rodiče mohou těšit na dětskou stanici Minimax s novým vzhledem a novým obsahem. Tyto změny zahrnují moderní logo, identikit, animované logo, hudbu a ukázky obsahující známé postavičky.

V srpnu bude Minimax navíc doplněn o řadu nových seriálů a filmů.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Nová grafika stanice Minimax (foto: AMC Networks International)

Minimax, který se zaměřuje převážně na věkovou skupinu 5 až 10 let mění své logo. Ikonickou obruč v logu Minimaxu oživil kreativní tým stanice ve spolupráci s reklamní agenturou Umbrella. Cílem bylo představit nové světy plné dobrodružství jako džungle, svět techniky, vesmír, zábavní parky, superhrdinové a podmořský svět. Animovaná obruč loga představuje vstupní bránu do těchto dobrodružných světů.

Minimax věří, že život je dobrodružství, a proto zve naše nejmenší, aby společně objevovali vzrušující svět kolem sebe. Děti v této věkové kategorii již začínají toužit po větší samostatnosti a objevování, Minimax proto poskytuje bezpečné prostředí pro všechna tato poznávání a dechberoucí zážitky. V souladu s tím, se také změní obsah Minimaxu, který bude obsahovat více příběhů a seriálů, speciálně navržených tak, aby oslovily i starší děti.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Nové logo stanice Minimax (foto: AMC Networks International)Od 1. srpna bude uveden animovaný seriál „Tým Dronix“, který sleduje vzrušující zážitky mladých lidí milujících drony. Od 16. srpna, každý den v 17:30 startuje seriál „Ernest & Rebecca“ o šestileté holčičce a jejím kamarádovi mikrobovi. Potěší i rodinné filmy o čarodějce Bibi a její kamarádce Tině. Komedie „Bibi a Tina“ startuje v sobotu 7. srpna a diváci se na pokračování jejich dobrodružství mohou těšit každou srpnovou sobotu ve 20:00.

Stanici Minimax provozuje společnost AMC Networks International, která se zaměřuje na placené televizní kanály. V jejím portfoliu jsou programy Sport1, Sport2, Minimax, JimJam, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, AMC a Film+.

redakce

Vybrané články