Quantcast

Telly vylepšila aplikace pro webový prohlížeč a LG TV

| Tisk

Televizní operátor Telly přichází s výraznější aktualizací přehrávače webového prohlížeče. Novinkou je obrazovka Domů, která přináší hlavní výběr pořadů z týdenního archivu nebo ještě lepší synchronizaci až se čtyřmi zařízeními. Vylepšení se rovněž dočkala aplikace pro televizory LG.

U přehrávače pro webový prohlížeč je pod záložkou Domů nově dostupná domovská obrazovka. Na ní je přehledně vidět hlavní výběr nejzajímavějších pořadů z týdenního archivu, který je každý týden ručně aktualizován. Kromě něj tam uživatelé mohou pořady vyhledávat dle hodnocení nebo žánru a samozřejmostí je i seznam naposledy zhlédnutých pořadů.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Domácí obrazovka webového prohlížeče (foto: Telly)

Pořady, které divák viděl celé nebo jenom jejich část, jsou synchronizované v rámci daného účtu a je možné pokračovat v jejich sledování nebo je znovu zhlédnout až na čtyřech různých zařízeních - např. na televizoru, mobilním telefonu nebo tabletu. Stejně jsou synchronizované rovněž nahrávky za posledních až 30 dní (a to až do kapacity 100 hodin). Aplikace podporuje veškeré běžně dostupné webové prohlížeče, například Chrome, Firefox, Edge a další.

Kromě upgradu aplikace pro webové prohlížeče přichází Telly s inovovanou aplikací pro chytré televizory LG. Ta navazuje na původní verzi a opravuje dvě chyby, které se na některých novějších modelech objevovaly. Aplikace pro televizory LG je určena pro verze s operačním systémem WebOS 1.0 nebo novější.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Webový přehrávač, živé vysílání (foto: Telly)Věříme, že nové aplikace ještě více zpříjemní našim zákazníkům hledání toho nejlepšího pořadu z desítek nabízených kanálů a doufáme, že zákazníci rovněž ocení synchronizaci pořadů,“ řekl marketingový ředitel televize Telly Jan Schöppel.

Televizní operátor Telly podporuje svými aplikacemi všechny hlavní operační systémy televizorů: Samsung, LG, Android TV, Android STB a Apple TV. Podle údajů výzkumné společnosti GfK jsou v Česku nejprodávanějšími televizory značek Samsung a LG.

redakce

Reklama
Vybrané články