Quantcast

Fotbalová Premier League pokračuje, na O2TV nebude

| Tisk

Nejlepší fotbalová soutěž na světě, anglická Premier League, je po reprezentační přestávce zpět a znovu nabídne mimořádnou porci špičkových zápasů, včetně vzájemných soubojů těch největších klubů.

Hned první říjnovou sobotu se mohou diváci těšit na ostře sledované severolondýnské derby mezi Arsenalem a Tottenhamem, v neděli je na programu „bitva o Manchester“ mezi City a United. Program CANAL+ Sport, který exkluzivně vysílá přímé přenosy všech zápasů, ty nejatraktivnější z nich jako vždy doplní zápasovým studiem Match Time s významnými osobnostmi v roli expertů. Premiérově mimo jiné i bývalým hráčem Manchesteru United Karlem Poborským.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Studio Canal+ Sport (foto: parabola.cz)

Během týdne, kdy se v anglické nejvyšší fotbalové soutěži nehrálo, došlo zároveň k vyjasnění dostupnosti programu CANAL+ Sport. Ten bude v České republice i nadále šířit pouze Skylink, freeSAT a T-Mobile, do nabídky O2 TV program zařazen nebude.Fanoušci Premier League, jejichž poskytovatel CANAL+ Sport nenabízí, si jej mohou předplatit samostatně již za 189 Kč měsíčně na canalplussport.cz. Pro zájemce o pestrou nabídku televizních programů různých žánrů je určen balíček Kombi+, který je k dispozici v nabídce Skylinku od 349 Kč.

Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro ČR a Slovensko, k tomu říká: "Abychom pro náš nový sportovní program zajistili dostatečný počet diváků, oslovili jsme již v první polovině roku všechny velké operátory s nabídkou na jeho sdílení. Jsme rádi, že se nám ještě před spuštěním podařilo domluvit se skupinou Deutsche Telekom a CANAL+ Sport je tak dostupný nejen na našich platformách Skylink a freeSAT, ale rovněž v nabídce T-Mobilu, Slovak Telekomu a Digi Slovakia. To v kombinaci reprezentuje téměř polovinu českých a slovenských domácností a případným dalším zájemcům dává možnost výběru ze všech obvyklých technologií. Program je ze strany diváků velmi dobře hodnocen a počty nových zákazníků, které jsme díky němu získali, jsou několikanásobně vyšší, než jsme plánovali. Jsme tak v situaci, kdy na dalších partnerstvích nejsme závislí. Jednání s O2 se za poslední více než měsíc nikam neposunula, proto jsme se rozhodli je ukončit. S jejich obnovením minimálně do konce aktuálního ročníku Premier League nepočítáme."

redakce

Reklama
Vybrané články