Quantcast

Konference Radiokomunikace 2023 opět v Pardubicích

| Tisk

Ve druhé polovině října 2023 se bude opět v Pardubicích konat Konference Radiokomunikace, která přinese spoustu informací týkající se digitálního vysílání, včetně spuštění nových DAB+ sítí, technologie mobilních operátorů a také systému 5G Broadcast.

Letošní ročník Konference Radiokomunikace, představí přes 20 přednášek specialistů z akademické, soukromé i veřejnoprávní sféry. Jedno z hlavních témat je příprava České republiky na světovou radiokomunikační konferenci, která se koná letos v Dubaji.

Jak dopadne výběrové řízení ČTU na komerční sítě a jaký je zájem operátorů a soukromých provozovatelů? Digitální rozhlasové vysílání DAB+ bude další velmi aktuální téma.

Jaké budou technologie, které se v současnosti nebo blízké budoucnosti chystají používat mobilní operátoři? Testování vysílání v systému 5G Broadcast - může v budoucnu systém nahradit pozemní televizní vysílání?

To vše a mnohem více se dozvíte na Konferenci Radiokomunikace 2023 v Pardubicích. Aktuální program naleznete na stránkách https://www.konferadio.cz/program .

Generálním partnerem akce je Digital Broadcasting s.r.o., provozovatel celoplošné DVB-T2 sítě 24 (multiplex 24) a tester digitálního rozhlasového vysílání ve standardu DAB+.

Záštitu nad akcí převzal předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu Ing. Marek Ebert.Konference Radiokomunikace se bude konat ve dnech 17. a 18.10.2023 v DK DUKLA Pardubice.

Jednodenní účast na Konferenci Radiokomunikace 2023 stojí 3.365,-Kč bez DPH. Cenově je zvýhodněné vstupné na oba dny konference. Stojí 4.990,-Kč. Zájemci se mohou přihlásit i na jednotlivé dny konference.

PR článek

Reklama
Vybrané články