CryptoBox 800 UHD

Satro zařadí Televízo, Sport 1, Sport 2, NGC HD a další TV

| redakce | tisk

Společnost SATRO s.r.o. připravuje na začátek listopadu některé změny, které se týkají digitální nabídky SATROdigital. Do nabídky MINI bude zařazena stanice Televízo. V balíčcích KLASIK a KLASIK HD bude zařazena sportovní televize Sport 1.

V programovém balíčku KLASIK HD se objeví také dokumentární kanál National Geographic Channel HD. Tato stanice byla do HD nabídky zařazena po příslibu společnosti svým klientům po vyřazení programu VOOM HD, který ukončil své působení v Evropě.

V balíčku KOMFORT se objeví sportovní stanice Sport 2. V balíku KOMFORT HD bude dětská stanice bebe TV HD.

Se zařazením nových programů do nabídky SATROdigital dojde od 28.10. do 30.10.2009 k přeladění programů na nové parametry. Zákazníci s přijímači PHILIPS, X-Sat a CAM moduly si musí přeladit set top boxy ručně. Na přístrojích KAON SD, KAON HD a ARION PVR budou změny provedeny automaticky.

Od 2.11.2009 bude v nabídce MINI v Považskej Bystrici stanice TV LUX. V listopadu budou moci zákazníci přijímat kompletní programovou nabídku KINO, CINEMAX, HBOMAX, resp. HBOMAXHD a dále také české a slovenské rozhlasové stanice. Ve stejné lokalitě bude vypnuta CNN z MMDS Analog ke dni 2.11.2009. Stanice bude dále dostupná v nabídkách KLASIK a MINI+KLASIK v SATROdigital.