SR: Provozují Media Vision a Digi Slovakia služby bez registrace?
| redakce | tiskSlovenský regulátor médií Rada pro vysílání a retransmisi (RVR), obdoba české Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, zahájila správní řízení se 2 subjekty - českou společností Media Vision a firmou Digi Slovakia.
Pražská společnost Media Vision podle názoru regulátora RVR provozuje retransmisi bez její registrace. Media Vision je poskytovatelem služby pod značkou CS Link v České republice a na Slovensku. Podobné řízení zahájila RVR s konkurenční firmou Towercom, provozovatelem platformy Skylink.
Druhé řízení regulátora je s bratislavskou společností Digi Slovakia z důvodu možného provozování satelitní retransmise v rozporu s platnou registrací. Digi Slovakia na Slovensku provozuje populární platformu Digi TV.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vesničko má středisková
20:00 Ať žije Django!
20:20 Buldok z Poděbrad (5)
20:15 Asia Express (11, 12)
20:10 Honza málem králem
20:05 Katie Fforde: Diagnóza láska
20:30 Duel šampiónov
20:10 Príbehy z Kopaneckých lúk
20:30 Horná Dolná III. (3)
20:20 O medvědu Ondřejovi