CryptoBox 800 UHD

Men and Movies od října FTA na 28,5E

| redakce | tisk

Na satelitu Eurobird 1 (28,5°E) v rámci britské bezplatné satelitní platformy FreeSat odstartuje nový filmový kanál Men and Movies. Půjde o další filmový kanál, který bude zaměřen na muže.

Men&Movies bude provozovat společnost Dolphin Broadcast Services Ltd, která již vlastní a provozuje filmové kanály Movies4Men a Movies4Men 2. Tyto programy jsou dostupné pro více než 10 milionů britských domácností Sky UK. Movies4Men odstartoval v roce 2002. Později vznikl sesterský kanál s hodinovým časovým posunem.

Movies4Men a Movies4Men2 jsou také součástí platformy Freesat, která odstartovala v květnu 2008. Službu nyní využívá více než 1 milion domácností.

Movies4Men a Movies4Men2 přinášejí široký rozsah filmů, které osloví zejména muže - válečné, westerny, thrillery, akční, sci-fi, horrory a erotické. Movies4Men sleduje každý měsíc více než 2,1 milionu mužů a je pátým nejsledovanějším digitálním filmovým kanálem.

Spuštění další stanice Men&Movies provozovatel oznámil na sociální síti Twitter. Start nového programu je naplánován na 4.10.2010. Podrobnosti o novém projektu budou uvedeny později.