CryptoBox 800 UHD

Outdoor Channel EMEA HD odstartoval na 15W

| redakce | tisk

Na satelitu Telstar 12 (15°W) zahájil vysílání nový kanál ve vysokém rozlišení pod názvem Outdoor Channel EMEA HD. V roce 2010 Outdoor Channel a Chello zone, dceřiná společnost mediální skupiny Chellomedia Liberty Global Inc., podepdala dohodu umožňující Outdoor Channel HD šířit v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe.

Jako první nabízí tuto stanici arabská satelitní pay-tv platforma OSN (Orbit Showtime Network) ale bez lokalizace.

Outdoor Channel je americký kanál, který je na domácím trhu velmi populární. Z toho důvodu bylo rozhodnuto s televizí expandovat na další trhy. Outdoor Channel HD přináší specializované pořady věnované lovu, rybolovu, západnímu stylu života, motosportu a dobrodružství. Zkrátka pro venkovní aktivity.

Outdoor Channel EMEA HD se objevil v distribučním multiplexu DMC (Digital Media Centre) v multiplexu, kde vysílá i Food Network EMEA HD.

technické parametry:

• Telstar 12 (15°W), freq. 11,123 GHz, pol. V, SR 21543, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, CA CryptoWorks

Chello Zone je jednou z největších televizních společností v Evropě a v jejím portfoliu jsou stanice jako Zone Reality, Zone Romantica, Fantasy, Extreme Sports Channel, Jim Jam, Fine Living Network, Food Network, Food Network HD a mnoho dalších. Chello Zone je také distributorem populárních tématických programů jako National Geographic Channel, Nat Geo Wild, History Channel a Crime and InvestigationNetwork.

Outdoor Channel je 100% vlastněný společností Outdoor Channel Holdings, Inc.

zdroj: satkurier.pl