Quantcast

O2 Sport startuje s Premier League a novým studiem

| redakce | tisk

Nový sportovní kanál O2 Sport zahájí pravidelné vysílání již v sobotu 8.8.2015. Diváci se mohou těšit na fotbalové zápasy Ligy mistrů UEFA a Synot ligy. Přímé přenosy budou z nového televizního studia v O2 aréně komentovat známá jména jako Tomáš Radotínský nebo Petr Svěcený.

Vedle fotbalu najdou diváci na O2 Sport také přenosy z rallye WRC, basketbalu Euroligy, volejbalu, tenisu nebo plavání. Nebudou chybět ani záznamy boxu, kickboxu a MMA a vybrané turnaje ATP a WTA.

O2 Sport startuje s Premier League a novým studiem
▲ O2 Sport startuje s Premier League a novým studiem

O2 Sport získal sublicenci na 5 zápasů z anglické fotbalové Premier League, které přinese s českým komentářem. Prvním zápasem bude utkání Chelsea - Swensea City. Z každého kola domácí Synot ligy přinese nejzajímavější utkání a také 130 zápasů Ligy mistrů UEFA.

O2 Sport bude vysílat z plně digitálního studia (viz. foto), které navrhl renomovaný slovenský scénograf Jaro Holata, který se proslavil přípravou prostor pro soutěže X-Factor nebo Chartshow. Do studia, vysílacích režií a střižen o celkové velikosti 200 m2 bylo nataženo přes 2 km videokabelů, 2 km audiokabelů a 4 km silno a slaboproudých kabelů.

IPTV televizi O2TV využívá 200 tisíc českých domácností. O2TV je možné pořídit s internetem od O2 nebo i bez něj. Zájemce ale musí být v oblasti pokryté pevnými sítěmi O2. Druhou možností je mobilní televize O2TV Go, kterou lze pořídit samostatně a umožňuje sledovat O2 Sport až na 4 různých přenosných zařízeních současně (počítač, tablet nebo mobil).





Reklama




Vybrané články