CryptoBox 800 UHD

Cartoon Network již kompletně v češtině

| redakce | tisk

Jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších dětských televizních kanálů Cartoon Network je již plně lokalizovaný - tedy 100 procent programu se již vysílá s českým dabingem.

Cartoon Network byl na českém a slovenském trhu původně poskytován v původním znění. V září loňského roku byla spuštěna česká jazyková stopa a počet dabovaných pořadů do češtiny postupně narůstal.

Vybraní operátoři televizních služeb nabízejí možnost sledování pořadů Cartoon Network v původním znění - v angličtině. "Mnozí rodiče vyhledávají vysílání speciálně v angličtině. Průzkumy dokazují, že děti, které sledují pohádky v původním znění, se mnohem snadněji učí cizí jazyk, jako když je sledují s dabingem. Cartoon Network je tak skvělým pomocníkem při výuce," uvedl Jozef Pipek, výkonný ředitel společnosti IFC Media, která Cartoon Network zastupuje na území České republiky a Slovenska.

Cartoon Network již kompletně v češtině
▲ Cartoon Network již kompletně v češtině

Cartoon Network vysílá kultovní seriály jako Dexter's Laboratory či Scooby-Doo, oblíbené jsou pořady Amazing World of Gumball, Dobrodružný čas, Clarence, The Powerpuff Girls, Ben 10 a Teen Titans Go! Z nových pořadů pak Zataženo, občas trakaře, OK K.O.! a mnohé další.

Na podzim Cartoon Network chystá speciální nabídku - "open window". Stanice bude po omezenou dobu dostupná pro všechny zákazníky operátorů bez ohledu na programovou nabídku.

Cartoon Network je dostupný v Česku a na Slovensku u řady operátorů jako například Slovak Telekom (Magio), Digi Slovakia, Skylink v Česku a na Slovensku, freeSAT v ČR a na Slovensku, Swan, Martico, Antik Telekom, Orange, Vares, Digi CZ, T-Mobile CZ, O2 Czech Republic a u dalších společností.