Místo pro Vaši reklamu

Anglická, španělská, italská a německá fotbalová liga na Seznam.cz TV

| redakce | tisk

Vybraná utkání anglické fotbalové Premier League, španělské La Liga, německé Bundesligy a italské Serie A bude vysílat celoplošná televize Seznam v novém pořadu TOP Fotbal živě.

Přenosy bude televize Seznam vysílat ve spolupráci s operátory DIGI TV a T-Mobile TV.

Komentované přenosy začne Seznam.cz TV vysílat v neděli 2.12.2018, kdy divákům od 14:45 hodin přinese zápas Arsenal vs. Tottenham. Poté pak vždy o víkendu odvysílá živě jedno z utkání ze zmíněných fotbalových soutěží.

Prosincové programové schéma bude také obsahovat hodinku toho nejlepšího, co se v jednotlivých ligách za uplynulý týden událo v rámci pořadu TOP Fotbal.

Sportovní show TOP Fotbal živě bude vysílaná z nově připraveného studia vždy v sobotu, či neděli a nabídne divákům přímý přenos fotbalového zápasu Premier League, 1. Bundesligy, La ligy nebo Serie A. Utkání doplní debata s odborníkem, rekapitulace minulých zápasů a sestřih zajímavých momentů či gólů. Komentátorem prvního zápasu bude Viktor Kábele. V moderování nového pořadu se budou střídat Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek či Ondřej Lípa, společnost jim budou dělat fotbaloví experti a speciální hosté.

Do konce letošního roku odvysíláme v rámci pořadu TOP Fotbal živě pět přímých přenosů, dva z anglické Premier League a po jednom z německé, španělské a italské nejvyšší fotbalové soutěže. Vyjma stanic DIGI Sport je diváci budou moci živě sledovat pouze na Televizi Seznam,“ upřesňuje podobu vysílání Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV společnosti Seznam.cz.

Rozhodli jsme se ke spolupráci se společností Seznam.cz, protože ji vnímáme jako prospěšnou pro všechny strany. Prostřednictvím Televize Seznam můžeme nabídnout ochutnávku a udělat reklamu fotbalu z top evropských ligových soutěží dalším televizním divákům, jejichž všechny zápasy mohou diváci v České republice vidět pouze na stanicích DIGI Sport v nabídce DIGI TV a T-Mobile TV,“ doplňují Andrej Čírtek, tiskový mluvčí DIGI CZ, a Martina Kemrová, tisková mluvčí T-Mobile Czech Republic a.s.

Díky této spolupráci budou vybrané fotbalové zápasy z atraktivních lig dostupné i zákazníkům dalších sítí - na klasickou pozemní anténu v rámci multiplexu 3 i v PS12 v DVB-T a dále v satelitní službě Skylink a pochopitelně v Nové Digi TV CZ a T-Mobile SAT TV a nabídkách dalších operátorů.