CryptoBox 800 UHD

MLB nadále na O2 TV Sport

| redakce | tisk

Zápasy ze slavné Major League Baseball budou v přímých přenosech i v roce 2020 a 2021 k vidění na stanici O2 TV Sport. Součástí práv je i Světová série - finále play-off zámořské MLB.

Vedle toho se fanoušci mohou těšit na výkony české reprezentace, která se představí v kvalifikaci o prestižní turnaj World baseball Classic. První přenos je naplánován na 20. března, kdy český tým hraje proti Filipínám.

Nový ročník MLB odstartuje 26. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 18.00 hodin duel mezi New York Mets a obhájci titulu Washington Nationals. I v nadcházející sezoně zavítá MLB do Evropy. Olympijský stadion v Londýně nabídne 13. a 14. června souboj mezi St Louis Cardinals a Chicago Cubs.

Domácí baseball se v posledních letech těší stále rostoucí popularitě. Čeští baseballisté do 23 let vyhráli v minulém roce mistrovství Evropy. Seniorský národní tým pak bral sympatické páté místo na evropském šampionátu. Nyní ho čeká kvalifikace o prestižní turnaj World baseball Classic.

Navíc do jarního tréninkového kempu klubu Baltimore Orioles byl znovu po roce pozván nejlepší český hráč Martin Červenka. Šanci porvat se o místo v nejlepší světové soutěži dostal také devatenáctiletý Viktor Večerka, jenž podepsal smlouvu s Kansas City Royals.

Zámořská MLB patří mezi další exkluzivní obsah stanic O2 TV Sport. Pouze v O2 TV na diváky čekají všechny zápasy z FORTUNA:LIGY nebo z UEFA Ligy mistrů. Dále také hokejová Tipsport extraliga, kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty.