CryptoBox 800 UHD

SledovaniTV na dalších platformách včetně Amazon Fire TV Stick

| redakce | tisk | názory

Televizní služba SledovaniTV se rozšiřuje na další platformy. Ke stávajícím Smart TV platformám jako je Samsung, LG či AndroidTV, přibyly chytré televize od tureckého výrobce Vestel.

U nás se lze nejčastěji setkat s jeho výrobky prodávanými pod licenčními značkami Toshiba, Hitachi, JVC nebo Panasonic, minoritně také pod vlastními značkami jako Finlux, Luxor či Westwood.

SledovaniTV na televizorech výrobce Vestel (foto: SledovaniTV)
▲ SledovaniTV na televizorech výrobce Vestel (foto: SledovaniTV)

Další novinkou je podpora Fire TV Stick. Mediacentrum od Amazonu má podobu flashdisku, který se zasouvá do HDMI portu, výhodou jsou tedy miniaturní rozměry a možnost mít jej nejen nastálo doma, ale také vzít si jej na cesty. Potěší i cena kolem tisícikoruny.

SledovaniTV na Amazon Fire TV Stick, TV tipy (foto: SledovaniTV)
▲ SledovaniTV na Amazon Fire TV Stick, TV tipy (foto: SledovaniTV)

Amazon Fire TV Stick využívá nejnovější funkce aplikace SledovaniTV, jako je nový přehrávač a nová podoba domovské obrazovky, kde přehledně vidíte rozkoukané pořady, ale i upozornění na TV tipy. Naproti tomu aplikace pro platformu Vestel byla vytvořena s ohledem na výkon i na slabších televizích. Je proto velmi odlehčená, aby byla co nejméně náročná na výkon zařízení a tím pádem co nejsvižnější pro uživatele.

SledovaniTV hodlá v rozšiřování podporovaných platforem nadále pokračovat, v dohledné době je v plánu uvést aplikaci pro RokuTV a pro konzoli Xbox.

názory čtenářů