Quantcast

Domo+ a Kuchnia+ se zřejmě změní na Canal+ Domo a Canal+ Kitchen

| redakce | tisk

Dva tématické kanály z portfolia CANAL+ Polska mají projít rebrandingem. Stanice Domo+ se má změnit na CANAL+ Domo a program Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia. Vyplývá to z informací press.pl.

Dnes jsou Domo+ a CANAL+ Domo dvě samostatné stanice, přičemž druhá z nich působí od prosince loňského roku v České republice a na Slovensku prostřednictvím platformy Skylink a následně freeSAT a také v polské službě CANAL+ online.

Kanál Kuchnia+ začal vysílat 30. září 2006 jako Kuchnia.tv. Poté 11. listopadu 2011 proběhl rebrand na stávající název. Program Domo+ začal vysílat 20. září 2008 jako Domo.tv. Ve stejný den 11. listopadu 2011 byla stanice přejmenována na stávající název Domo+.

Domo+ a Kuchnia+ z nabídky Platforma Canal+ (foto: satkurier.pl)
▲ Domo+ a Kuchnia+ z nabídky Platforma Canal+ (foto: satkurier.pl)

Obě stanice jsou dostupné v satelitní nabídce DTH služeb Platforma CANAL+ a Orange TV Polska a také u vybraných kabelových a IPTV operátorů.

Připomeňme, že 1. května loňského roku byla stanice CANAL+ přejmenována na CANAL+ Premium. Program se u našich severních sousedů vysílá od roku 1994. Za tímto krokem je snaha pokračovat v rebrandingu zahájeném v roce 2019 (opuštění značky nc+) a zajištění lepší identifikace programu pro diváky. Případná změna názvu Domo+ na Canal+ Domo a Kuchnia+ na Canal+ Kuchnia by dokonale zapadala do strategie společnosti zaměřené na posílení značky CANAL+, která je běžně spojována s prémiovým obsahem.

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články