CryptoBox 800 UHD

Sky Comedy HD a Sky Crime HD testují na Sky Deutschland

| redakce | tisk

Dva nové tématické kanály pod značkou Sky testují na satelitní placené televizi Sky Deutschland na družici Astra na pozici 19,2°E - Sky Crime HD a Sky Comedy HD. Zahájení pravidelného vysílání je naplánováno na Zelený čtvrtek - tedy na první dubnový den.

Sky Crime se stane novým domovem pro pořady o kriminalitě. Vedle exkluzivních premiér HBO jako "The Vow", filmové produkci takových jako "Mark of a Killer", nový kanál na platformě Sky nabídne také vlastní produkci. Jedním z nejočekávanějších bude dokument Sky Original "Wirecard Scandal", který bude uveden 13. května a bude o jednom z největších obchodních skandálů v Německu.

Dále ze Sky Originals nabídne "Schwarzer Schatten - Serienmord im Krankenhaus" o Nielsovi Högelovi, největším sériovém vrahovi v německé kriminální historii, adaptaci podcastu "Verbrechen von nebenan" s Philippem Fleiterem a "Anwälte des Bösen - zwischen Gesetz und Gewissen" jsou již ve výrobě a na Sky Crime se objeví ještě v tomto roce.

Nové kanály Sky Comedy HD a Sky Crime HD startují v Německu
▲ Nové kanály Sky Comedy HD a Sky Crime HD startují v Německu

Sky Comedy bude vysílat nejlepší německé komedie, široký výběr lokální a mezinárodní produkce Sky Originals a exkluzivní formáty HBO a Showtime.

Jeden z nejúspěšnějších německých komiků, Dieter Nuhr, bude mít od 1. dubna vlastní relaci „Eine kurze Geschichte des Humors“ v rámci titulů Sky Original. Úspěšný britský formát „Spitting Image“ se v německé premiéře představí s novými epizodami od 6. dubna.

technické parametry - Sky Comedy HD:

Astra 1M (19,2°E), freq. 11,758 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

technické parametry - Sky Crime HD:

Astra 1N (19,2°E), freq. 11,914 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard