Quantcast

O2 TV míří do Android TV

| redakce | tisk

Po nedávno spuštěné aplikaci pro chytré televizory LG a stávající aplikaci pro Samsung TV se nově dočkají i majitelé televizorů Sony, Philips a Panasonic. Od druhé poloviny října bude O2 TV dostupná také v televizorech s Android TV s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším.

O2 TV se všemi funkcemi
V aplikaci mohou zákazníci využívat všechny funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV. Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu či žánru.

O2 TV na televizorech s Android TV (foto: O2)
▲ O2 TV na televizorech s Android TV (foto: O2)

K dispozici je také přehledný televizní program a sekce Premium (dříve Aplikace), kde najdou diváci oblíbenou službu O2 TV Plus, novou knihovnu National Geographic s více než 300 prémiovými dokumenty, HBO OD nebo Dětský koutek. Zákazníci si mohou samozřejmě také vybrat ke zhlédnutí filmové novinky v O2 Videotéce nebo divácky nejúspěšnější snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

Pro nové i stávající zákazníky
Majitelé O2 TV, kteří chtějí začít využívat službu také ve zmíněných televizorech, se mohou jednoduše přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů. Noví zákazníci si mohou službu vyzkoušet na měsíc zdarma.

O2 TV na televizorech s Android TV (foto: O2)
▲ O2 TV na televizorech s Android TV (foto: O2)

Technologické požadavky
Aplikaci si mohou z Google Play stáhnout majitelé chytrých televizorů s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech minimálně 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Android TV umožní sledování v HD rozlišení (1080p).

zdroj: O2

Reklama
Vybrané články