Quantcast

Nový O2 TV Box od srpna v prodeji

| redakce | tisk

Společnost O2 přichází s novým set top boxem pro příjem své internetové televizní služby O2 TV. Od srpna bude zákazníkům nabízet nový O2 TV box založený na OS AndroidTV, který přinese rychlejší, intuivní a přehledné ovládání a to za stejnou cenu jako doposud.

Od prvního srpna startuje nová komunikační kampaň s ambasadorem Petrem Čechem. Zájemci navíc ke každému zakoupenému O2 TV Boxu dostanou službu O2 TV Zlatá na měsíc zdarma.

O2 TV Box - balení (foto: O2)
▲ O2 TV Box - balení (foto: O2)

Tlačítka na novém dálkovém ovladači O2 TV Boxu jsou podsvícená, což umožní jednodušší ovládání přístroje v kteroukoliv denní či noční hodinu.

O2 TV Box nabídne o HD a 4K rozlišení a podporu HDR technologie pro lepší hloubku a kontrastu barev. Podporuje Bluetooth, přes který lze připojit bezdrátová sluchátka, gamepad, klávesnici a myš.

O2 TV Box - hlavní obrazovka (foto: O2)
▲ O2 TV Box - hlavní obrazovka (foto: O2)

Systém Android TV umožňuje stahování stovky aplikací, včetně herních, využívání YouTube, Spotify, HBO Max nebo bohaté O2 Knihovny.

Nový O2 TV Box může zákazník pořídit za stejnou cenu jako předchozí model - tedy 4140 Kč nebo 69 Kč měsíčně v případě splátek bez navýšení.

Reklama
Vybrané články