Quantcast
CryptoBox 800 UHD

SES a LiveU s řešením pro distribuci globálních živých akcí

| redakce | tisk

Spolehlivé a nákladově efektivní hybridní poskytování živých sportovních přenosů, kulturních akcí a nejnovějších zpráv se zjednodušeným produkčním pracovním postupem pro nejširší celosvětové publikum je řešení satelitního operátora SES (Astra) a společnosti LiveU.

Satelitní operátor SES spojil síly se společností LiveU, předním poskytovatelem řešení pro živé video a vzdálenou produkci, aby nabídl inovativní komplexní řešení pro živou video distribuci v kombinaci s agregací prémiového obsahu.

Spolupráce SES a LiveU (foto: SES)
▲ Spolupráce SES a LiveU (foto: SES)

Broadcasteři, kteří chtějí vysílat živé sportovní přenosy, zprávy a další události ze stadionů, sportovních zařízení a vzdálených míst, mají nyní přístup k nejspolehlivější a cenově nejefektivnější produkci a poskytování živého videa nejširšímu publiku kombinující satelitní, optické, IP a mobilní sítě.

Plně integrované řešení na klíč založené na nejnovějších vysílacích technologiích poskytuje globálním zákazníkům přístup k novým službám a úrovním redundance, včetně:

• Příspěvky: Cenově efektivní mobilní jednotky LiveU pro živý přenos videa z venkovních míst a míst připojených k teleportům SES prostřednictvím 4G/5G. Toto přímé spojení nabízí alternativu k místním přenosovým SNG vozům nebo může být použito jako redundantní záložní zdroj.

• Agregace: Zákazníci nyní mají možnost okamžitě agregovat svůj obsah v cloudové živé video službě LiveU Matrix IP, a to i z mobilních jednotek LiveU a prostřednictvím satelitních a IP připojení SES.

• Distribuce: Zákazníci nyní mohou oslovit nejširší možné publikum se současným přístupem k živé video distribuci přes globální satelitní a IP síť SES a koncové body globálních zákazníků LiveU Matrix. Zákazníci budou mít také přístup k předním sportovním značkám pomocí jejich preferované technologie (IP nebo satelit), přičemž budou moci využívat specializovaný tým projektového managementu SES a nepřetržitou podporu a služby LiveU.

Reklama
Vybrané články