Quantcast

Levnější Disney+ s reklamou již v USA

| redakce | tisk

Cenově zvýhodněné předplatné streamovací platformy Disney+ s reklamou se již nabízí na území Spojených států. Jde o první území, kde je předplatné Disney+ s reklamou nabízeno.

Základní předplatné Disney+ Basic s reklamou v USA stojí 7,99 dolarů měsíčně, zatímco běžná cena služby Disney+ bez reklamy je nabízena za 10,99 USD měsíčně.

Disney+ (foto: Disney)
▲ Disney+ (foto: Disney)

Provozovatel služby nabízí zákazníkům v USA také cenově zvýhodněné balíčky "Disney Bundle Duo Basic", který obsahuje předplatné Disney+ (s reklamou) a Hulu (též s reklamou) za cenu 9,99 dolarů měsíčně.

Balíček "Disney Bundle Trio Basic", zahrnující Disney+, Hulu a ESPN+ (všechny tři služby s reklamou) za 12,99 dolarů měsíčně.

Nejdražší je balíček "Hulu (s reklamou) + Live TV", obsahující Hulu (s reklamou) + Live TV, plus přístup k Disney+ (s reklamou) a ESPN+ (s reklamou). Za tento balíček zákazník měsíčně zaplatí 69,99 dolarů.

I balíčky s reklamou nabízejí přístup k exkluzivnímu obsahu a knihovně obsahu, možnosti zřízení až 7 profilů, možnosti streamovat obsah až na 4 podporovaných zařízeních, podporována je široká škála formátů - 4K Ultra HD, Dolby Vision, Full HD, HDR10 a další.

Předplatitelé Disney+ Basic nebudou mít při uvedení na trh přístup k prémiovým funkcím, jako je stahování obsahu nebo GroupWatch a SharePlay, a ani Dolby Atmos.

Disney+ s reklamou bude podstupně dostupné i na další trzích.

Placenou streamovací službu s reklamou již nabízí Neflix (předplatné s reklamou zatím není nabízeno v Česku a na Slovensku).

Reklama
Vybrané články