Quantcast

TV Nova posiluje management

| redakce | tisk

TV Nova pokračuje v posilování svého managementu. V návaznosti na nedávné změny na nejvyšším postu ve společnosti oznamuje, že s platností od ledna na pozici obchodního ředitele jmenuje Jana Ulrycha a na pozici Digital Director CZ/SK Lucii Oravčíkovou.

Tyto kroky jdou ruku v ruce se strategií firmy a jejím zaměřením na růst v digitální i obchodní oblasti.

Lucie Oravčíková, nová Digital Director CZ/SK (foto: TV Nova)
▲ Lucie Oravčíková, nová Digital Director CZ/SK (foto: TV Nova)

Jan Ulrych, nový obchodní ředitel, nastoupil do obchodního oddělení TV Nova v roce 2006. V posledních letech zde působil jako zástupce Jana Vlčka, který se začátkem tohoto roku přesunul do nové role v rámci CME. Jan Ulrych bude mít na starosti všechny obchodní týmy věnující se GRP, kontextovému a digitálnímu prodeji.

Jan Ulrych, nový obchodní ředitel v TV Nova (foto: TV Nova)
▲ Jan Ulrych, nový obchodní ředitel v TV Nova (foto: TV Nova)

Lucie Oravčíková, nová Digital Director CZ/SK, se na Novu vrátila v roce 2018, aby se starala o digitální projekty a rozvoj platformy Voyo. Mezi její kompetence rovněž patří digitální transformace ve vybraných zemích CME, jedná se například o implementaci BI a CRM na českém, slovenském a rumunském trhu či nasazení OKRs pro řízení Voyo pro TV Nova a TV Markíza. Ve své nové roli nahrazuje Daniela Grunta, který je od 1. ledna 2023 generálním ředitelem TV Nova.

Lucie Oravčíková i Jan Ulrych za dobu svého působení na TV Nova ukázali, že jsou špičkovými odborníky ve svých oblastech, mají skvělé nápady a vůli posouvat projekty zase o krok dál. Jejich povýšení je přirozeným krokem, který nám pomůže ještě více posílit struktury managementu, jehož součástí se oba stávají,“ říká Daniel Grunt, generální ředitel TV Nova. „Lucie se zaměří na realizaci naší celkové digitální strategie a Jan na další upevnění naší pozice lídra na inzertním trhu a zachování kontinuity fungování našeho obchodního týmu. Přeji jim v jejich nových rolích hodně štěstí,“ dodává Daniel Grunt.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články