Quantcast

Nový ročník Premier League opět na MAGENTA TV

| redakce | tisk

V pátek 11. srpna odstartuje nová sezona nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League a diváci MAGENTA TV budou moci opět být u toho. Všech 380 zápasů nabídne v HD kvalitě stanice CANAL+ Sport, a to včetně lokalizovaného obsahu.

MAGENTA TV od T-Mobile je s výjimkou vlastní placené aplikace vysílatele jednou ze dvou celoplošných televizních služeb, kde v České republice diváci Premier League najdou. Díky tomu opět přináší svým zákazníkům nabídku všech prestižních světových fotbalových lig.

Canal+ Sport s Premier League opět nabídne Magenta TV (foto: T-Mobile)
▲ Canal+ Sport s Premier League opět nabídne Magenta TV (foto: T-Mobile)

Již 32. ročník Premier League přinese 38 zápasových kol, 380 zápasů a 20 týmů bojujících o prestižní titul - včetně Manchesteru City, který je již trojnásobným obhájcem titulu v řadě. Zápasy budou vysílány na CANAL+ Sport s výjimkou konferenčních přenosů, kdy se u souběžně hraných zápasů přechází podle aktuálního dění ze stadionu na stadion, a které budou k dispozici na stanici CANAL+ Action. Novinkou je Datazóna na CANAL+ Sport 3 - stream vybraný přímo Premier League, který v přímém přenosu umělá inteligence doplní o řadu doplňujících informací, statistik a zajímavostí.

První přenos se uskuteční 11. srpna a soutěž vyvrcholí 19. května 2024. V loňské sezoně bylo nejsledovanějším zápasem u diváků MAGENTA TV utkání z 22. 1. 2023, kdy se utkaly týmy Arsenal a Manchester United s výsledkem 3:2. Zápas vidělo zhruba 8,6 % zákazníků, kteří měli Premier League v?nabídce a ten den sledovali TV.

Zápasy Premier League mohou sledovat diváci, kteří v rámci MAGENTA TV služby využívají tarif M či vyšší nebo mají předplacený sportovní balíček Sport Premium. Naladit CANAL+ Sport mohou jak v rámci digitálního vysílání MAGENTA TV na EPG pozicích 81 až 86, tak prostřednictvím satelitu na pozici 91. Stanici CANAL+ Action najdou diváci v obou případech na pozici 49.

zdroj: T-Mobile

Reklama
Vybrané články