Quantcast

Rádio KISS slaví historicky nejlepší čísla poslechu

| redakce | tisk

Media Club potvrdil v aktuálních výsledcích poslechovosti Radioprojekt pozici lídra na rádiovém trhu. Oproti předchozímu měřenému období se jeho podíl na poslechu zvýšil na 41 %. Celkový týdenní zásah rádií skupiny Media Club dosáhl hodnoty 4,67 mil. posluchačů, a stabilně tak osloví 62 % všech posluchačů rádia týdně (73 % posluchačů všech komerčních stanic).

Pozici nejúspěšnějšího nadregionálního rádia v ČR jednoznačně potvrdilo rádio KISS. S týdenním nárůstem poslechovosti o 26 000 posluchačů (celkem 929 000 posluchačů) a denním nárustem o 14 000 posluchačů (celkem 458 000 posluchačů) slaví historicky nejlepší čísla poslechu.

Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií a divize online Media Clubu (foto: Media Club)
▲ Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií a divize online Media Clubu (foto: Media Club)

„Rádio KISS je jasně nejúspěšnější rádiový formát v naší Media Club stáji. Jeho dlouhodobý trend růstu posluchačů aktuálně potvrzuje první pozice mezi nadregionálními soukromými rádii. Poprvé totiž ve všech parametrech poslechu (denní, týdenní poslech i podíl na poslechu) předstihlo konkurenční stanice,“ říká Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií a divize online Media Clubu.

Historický rekord za dobu svého vysílání zaznamenalo v kategorii týdenního poslechu i rádio SPIN s nárůstem posluchačů o 21 000 na 77 000 posluchačů (denně nárůst o 12 000 posluchačů).

Z obchodovaných rádiových stanic potvrdily svou stabilní pozici na trhu zavedené značky Evropa 2 a Impuls, které jsou nadále nejposlouchanějšími rádii v týdenním (Evropa 2), respektive denním poslechu (Impuls).

Zdroj: Radioprojekt 1. 1. - 30. 6. 2023

zdroj: Media Club

Reklama
Vybrané články