Quantcast

Lepší.TV nabízí BBC Earth a pořady v původním znění

| redakce | tisk

Další rozšíření programové nabídky přichystal operátor OTT platformy Lepší.TV. Od září svým zákazníkům nabízí jednu z nejlepších dokumentárních stanic - BBC Earth.

Stanice bude do konce měsíce dostupná v rámci promo akce ve všech balíčcích. Od října 2023 ji mohou sledovat jen zákazníci s balíčkem MAX.

BBC Earth nabízí to nejlepší z přírody, vědy, vesmíru, historie i moderního světa. Přivede vás tváří v tvář dechberoucím akcím, ohromujícím záběrům a nejrůznějším tajemstvím planety, kterou nazýváme domovem. Můžete se těšit na známé seriály Sira Davida Attenborougha, jako je 'Planeta Země', 'Zmrzlá planeta' a 'Modrá planeta'. Navíc zde najdete fantastické dokumenty o přírodě a divoké zvěři, například 'Život savců', a klasiky jako 'Planeta dinosaurů'.

Lepší.TV se stal jedním z mála operátorů, který stanici BBC Earth na českém a slovenském trhu nabízí.

Druhá novinka Lepší.TV je technického charakteru. Svým zákazníkům nově umožňuje sledovat pořady místo českého dabingu se zvukovou stopou v původním znění (pokud ji provozovatel stanice nabízí). U vybraných stanic si mohou diváci zapnout titulky a navíc i prostorový zvuk 5.1 a těšit se na pořady s lepším zvukem.

Další novinka operátora se týká oblíbených stanic diváků. Nová funkce umožňuje přehledně a rychle ukázat všechny pořady, které nabízí. Stačí kliknout na tlačítko "Pořady" s logem stanice.

Reklama
Vybrané články