Quantcast

Tým hokejových expertů O2 TV Sport posílil Patrik Eliáš

| redakce | tisk

Výraznou tvář do svých řad získala stanice O2 TV Sport. Novým expertem hlavního vysílatele Tipsport extraligy se stal Patrik Eliáš, jenž dosáhl ve své znamenité kariéře na řadu skvělých úspěchů. Televizní premiéra čeká na Patrika Eliáše již v dnešním přenose ze zápasu Rytíři Kladno vs. HC Verva Litvínov.

Bývalý český hokejový útočník v letech 1995 až 2016 působil v NHL v klubu New Jersey Devils, kde je držitelem řady klubových rekordů. Včetně play off odehrál 1402 utkání s bilancí 453+697. Po Jaromíru Jágrovi je druhým v pořadí kanadského bodování českých hráčů v NHL.

Patrik Eliáš ve studiu O2 TV Sport (foto: O2 TV)
▲ Patrik Eliáš ve studiu O2 TV Sport (foto: O2 TV)

Je jedním z nejlepších hráčů české historie. Osobnost, jejíž slova mají váhu. Málokdy se stane, že získáme hvězdu ze zámoří. Divák O2 TV Sport může od léta sledovat hned trojici nových expertů, Radek Duda, Václav Nedorost a nyní Patrik Eliáš. Lepší posily si nedokážu představit,“ uvedl Jan Homolka, šéfkomentátor stanice O2 TV Sport.

Patrik Eliáš hrál v tuzemské nejvyšší soutěži v letech 1992 až 1995 za Kladno, krátce v sezoně 1999/2000 za Pardubice a ve Znojmě v části výlukového ročníku 2004/2005. „Samozřejmě to bude o tom, abych nechodil jen na ty nejlepší zápasy, ale více se zapojil do extraligy, abych získal patřičný vhled. Musím vnímat individuálně týmy i hráče, musím získat chemii i zdravý pohled. Spoustu kluků, kteří jsou experty, znám osobně i pracovně. Sedí mě a já jsem rád, že tato nabídka přišla,“ oznámil nový expert stanice O2 TV Sport.

Expertem mě nazývali rodiče, když jsem někdy něco provedl. Snad to bude nyní jen v pozitivním smyslu,“ dodal s úsměvem Patrik Eliáš.

zdroj: O2 TV

Reklama
Vybrané články