Quantcast

Česká televize spouští novou image kampaň

| redakce | tisk

Česká televize připravila novou image kampaň nazvanou Máme rádi ČT, jejímž cílem je ukázat nejen nejoblíbenější seriály a projekty, ale plnou šíři programové nabídky České televize.

Ve třech čtyřiceti sekundových spotech se objevují reální diváci, kteří si sami vybrali své oblíbené pořady. Kampaň poběží na všech kanálech (s výjimkou Déčka) zhruba měsíc a objeví se také na sociálních sítích ČT.

Natáčení nové image kampaně ČT (foto: Marie Baráková)
▲ Natáčení nové image kampaně ČT (foto: Marie Baráková)

Česká televize dlouhé roky neměla vlastní image kampaň, což je škoda, protože je dobré občas připomenout, co všechno Česká televize dělá a pro koho. Chtěli jsme ukázat šíři nabídky České televize skrze naše diváky a jejich vlastními slovy,“ popisuje výkonná ředitelka marketingu Štěpánka Sunková a dodává: „Vybrali jsme zhruba šedesát lidí různého věku, pohlaví i zájmů, nejmladší holčičce byly čtyři roky, nejstaršímu přihlášenému divákovi je 93 let. Spoty tedy ukazují nejen nejoblíbenější pořady a projekty, ale také široké spektrum diváků, kteří se k České televizi hrdě hlásí. Koneckonců závěrečný claim spotu zní: Jsme tu pro každého z vás.“

Diváky oslovila Česká televize výzvou na obrazovce a během pár dnů se jich přes webový formulář přihlásilo téměř sedm set. Cílem bylo vybrat mix opravdových diváků od nejmenších po nejstarší s jejich reálnými programovými preferencemi. Ve třech spotech se tak objeví nejmenší děti, teenageři i senioři. Diváci byli ochotni na Kavčí hory přijet z nejrůznějších koutů Česka.

Nápad přizvat do kampaně diváky přišel v době, kdy jsme chystali novoroční pozdrav generálního ředitele se zaměstnanci. Nový image spot je tak vlastně jeho volným pokračováním. Pro nás, kteří v České televizi pracujeme, je fajn vidět ty, pro které pořady děláme. Je to skvělá motivace,“ uzavírá Štěpánka Sunková.

Samotné natáčení pak trvalo v prostorách České televize jen jeden den.

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články