Platforma Digi TV pracuje na zařazení českých TV
| redakce | tiskProvozovatel satelitní platformy Digi TV Slovakia pracuje na zařazení českých programů do své programové nabídky Digi TV. Překážkou jsou ale problémy s nevypořádanými autorskými právy, které zatím Digi TV neumožňují nabízet české programy na Slovensku.
Základní slovenská programová nabídka Digi TV byla v minulých dnech rozšířena o programy Slovenské televize - Jednotka a Dvojka a dále také o filmový kanál společnosti SPI International - Nonstop Kino, který bude později vyřazen ze základní nabídky a bude zpoplatněn zvlášť.
Česká nabídka Digi TV bude zatím obsahovat všechny 4 programy České televize. Komerční kanály TV Nova a Prima TV bude moci český abonent Digi TV přijímat jen na pozemní anténu.
Digi TV začne své služby na českém trhu nabízet od září letošního roku. V další fázi expanze chce rozšířit svoje aktivity i na srbský trh.
Další informace přinesl server www.medialne.sk .
zdroj: Medialne.sk
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Nominace na výroční ceny Český lev
20:00 Divočina
20:20 Odznak Vysočina IV (6)
20:15 Polda III (1)
20:10 Buldozer
20:05 Policie Delta
20:30 Sladkých šesťdesiat
20:10 Lov slov
20:30 Pán profesor VI. (6)
20:20 Muž na radnici (3)