Quantcast

Galaxie sport (II)

| Tisk

Galaxie SportPodle našich informací by se měla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém pravidelném zasedání 5. března zabývat žádostí společnosti Galaxie sport, s.r.o. o licenci na provozování kabelového a satelitního vysílání sportovně-hudebního kanálu Galaxie Sport. Na licenci k provozování kabelového a satelitního vysílání existuje za splnění zákonných podmínek právní nárok, a tak se očekává hladký průběh jednání.

"Máme připraveno zahájení vysílání od 1. dubna, ale zkušební vysílání by mohlo začít již v měsíci březnu, v závislosti na rozhodnutí RRTV." plánuje si Jiří Hojgr. Podle něj by se Galaxie Sport měla objevit v rozšířené nabídce kabelových společností. Cena za individuální satelitní příjem, který je podmíněn zakoupením dekódovací karty, je ve stadiu kalkulace..

Společnost Galaxie již dříve oznámila, že nakoupila televizní práva na vysílání atraktivních sportovních přenosů od bývalého kanálu Sport1. Divákům by tak Galaxie Sport měla do budoucna nabídnout zápasy základní části hokejové NHL, zápasy Stanley Cupu, utkání hvězd, magazín Power week. Připraveny jsou také zápasy německé fotbalové Bundesligy nebo anglické fotbalové poháry. "V současné době ještě nakupujeme vysílací práva k dalším atraktivním sportovním událostem tak, abychom mohli divákům představit co nejpestřejší program," dodává jednatel královéhradecké společnosti Galaxie sport, s.r.o. Jiří Hojgr.

Galaxie Sport by chtěla získat téměř půl milionu diváků, k čemuž jí má dopomoci i expanze na Slovensko, kde již jedná s kabelovými společnostmiV Hradci Králové 01.03.2002

Ing.Jiří Hojgr
Galaxie sport, s.r.o.

Reklama
Vybrané články