Quantcast

Nová verze editoru Formula V3

| Tisk

Korejský výrobce populárních digitálních přijímačů Humax uvolnil novou verzi editoru settingu Formula V3. Ta obsahuje opravy některých chyb a rozšiřuje použitelnost softwaru i pro nový model Humax.

Nová verze editoru Formula V3 nese označení 2.22 a přináší podporu i pro nový model digitálního satelitního přijímače Humax BTCI-5900. Tento model, který jsme Vám již v minulosti na stránkách Parabola.cz představili, je určen pro abonenty německé placené tv Premiere, neboť přijímač má vestavěný dekodér BetaCrypt.

Formula V3 (2.22)

V softwaru byl vyřešen i jeden problém, který se objevil v předchozí verzi v souvislosti s podporou 32 pozic antén - rychlost načítání settingu. Setting se již načítá podstatně rychleji...

Pokud prozkoumáme editor detailněji, zjistíme, že nepřináší žádné jiné novinky. Doposud v editoru chybí propodpora Drag'n'Drop ('táhni a pusť) - tedy možností jednoduchého přesouvání programů pomocí tažení myší. V tomto směru má výrobce co dohánět programy jako HumBox či SetEdit OAK.Novou full verzi programu Formula V3 (2,21 MB) můžete stáhnout například na této adrese:
http://www.humax.cz/

Parabola.cz

Reklama
Vybrané články