Místo pro Vaši reklamu

Gital rozšiřuje nabídku CS Linku o AXN

| Tisk

logo Satelitní platforma CS Link se rozšiřuje o další tématický kanál. Společnost Media Vision s.r.o., provozovatel placené české a slovenské satelitní televize paketu CS LINK rozšiřuje svoji nabídku o další žádaný a populární TV program AXN.

Program AXN ve verzi pro střední Evropu se vysílá z třetího transpondéru CS Linku - na kmitočtu 11,876 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4 (ostatní parametry jsou uvedeny níže). Program je zařazen do sady placených programů Géčko za nezměněnou cenu 200,-Kč/měsíc. AXN není nabízen samostatně formou a la carte. Se zařazením AXN se otevírají cesty k přidání i dalších programů skupiny AXN - tedy AXN Crime a AXN Sci-Fi.

logo

technické parametry:


satelit: Astra 1E (23,5°E)
platforma: CS Link
kmitočet: 11,876 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
service ID: 13107
video PID 2928
audio PID: 2929
CA systém: CryptoWorks


dostupnost: karty Gital
umístění: balíček Géčko

AXN vlastní společnost Sony Pictures Television International (SPTI). Program odstartoval na území České republiky a Slovenska dne 17. října 2003. AXN je celosvětovou jedničkou prémiové akční a dobrodružné zábavy, která přináší nejen nejlepší akční seriály, alternativní sporty, dobrodružné seriály a seriály ze skutečného světa (reality show), nejnovější počítačové a japonské animace, ale také nejlepší hollywoodské filmy.
logo
Program vysílá 24 hodiny denně 7 dní v týdnu v českém jazyce. Stanice přináší seriály z USA i z Evropy jako Hvězdná brána, Lost (Ztraceni), CSI: New Your a mnoho dalších.

Géčko je placený programový TV balíček. Aktuálně obsahuje stanice Nova Sport (Galaxie sport), Sport 5, Eurosport, Minimax, CS Film, CS Film dětem (CS Mini), Leo TV, XXX Xtreme, Film+, Spektrum a DoQ. Další programy Filmbox a Filmbox Extra jsou nabízeny samostatně. Podobně i filmový kanál HBO.

Martin Vyleťal

Vybrané články