Quantcast

Znáte české filmy? Nový televizor může být váš! Začínáme

| Tisk

logo Celý říjen a listopad se na CS Filmu soutěží o hodnotné ceny: DVD, reklamní předměty, ale hlavně 16 HD Ready televizorů Orava s úhlopříčkou 82 cm a dalších 500 cen! Stačí jen sledovat CS Film a mít po ruce mobil.

Velká filmová soutěž se sestává ze tří menších. Mezi jednotlivými pořady na CS Filmu se objeví buďto kvízové otázky se třemi možnostmi, fotografie z českých filmů, anebo obrázky z filmů v podobě puzzle. Pokud jste fanoušci CS Filmu, pak pro vás určitě nebude těžké správně zodpovědět anebo poznat konkrétní dílo. Mezi vámi a zajímavou cenou pak už stojí jen jedna SMS, která při troše štěstí nasměruje do vaší poštovní schránky některou z cen.

Jak se zapojit?
logo V soutěži „Nové české a slovenské filmy pro předplatitele CS filmu“ vyberte jednu ze tří nabízených možností a pošlete je prostřednictvím SMS na uvedené telefonní číslo.

V soutěži „Zimní večery pod dekou s CS filmem“ naopak potrápíte svou paměť a rozpoznáte-li film podle krátké ukázky nebo fotky, může být některá z výher vaše.

A konečně, soutěž „CS film jede na Oravě“ prověří nejen vaše znalosti, ale i představivost. Kousíčky fotografie z filmu jsou zde totiž zobrazeny jako dílky puzzle. Pokud jej i přesto poznáte a rádi byste domů novou televizi, posílejte SMS. Celkem na výherce čeká 16 televizorů.

logo Kde se dozvím víc?


Soutěží se můžete účastnit i vícekrát během jednoho dne. Výherci budou zveřejněni na www.csfilm.cz, kde také naleznete kompletní seznam cen a přesné znění pravidel, včetně čísel pro posílání SMS a jejich správných formátů.

CS Film je unikátní kanál, který nabízí české a slovenské filmy, které máte rádi. Odvysílá jich 186 každý měsíc, to znamená každou druhou hodinu jeden. Žádný z nich přitom není přerušován reklamou.

PR CS Film

Reklama
Vybrané články