Změna akční nabídky pro výměnu karet Skylink

| Tisk

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink informuje o nové akční nabídce pro výměnu starých karet CryptoWorks. Podobná akční nabídka je již v platnosti pro zákazníky CS Linku. Od 1. 5. 2012 jí mohou využít i zákazníci Skylinku.

Proč je potřeba vyměnit staré karty
Velká část zákazníků Skylinku dosud vlastní přístupovou kartu, která je po technické stránce typu CryptoWorks. Vzhledem k tomu, že v letošním roce končí technická podpora ze strany dodavatele tohoto systému, bude třeba staré karty CryptoWorks v blízké budoucnosti postupně vyměnit za nové karty Irdeto (Irdeto ICE).

Výměna se týká karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285..., 03436... a 01976....

Skylink se snaží výměnu karet zákazníkům zatraktivnit cenově výhodnými akčními nabídkami. Dosud platila akce 600 Kč/24 € do kreditu pro objednávku placené televize, od 1. 5. 2012 bude akční nabídka ještě výhodnější.

Kupte si kartu Výměna a získejte promo vysílání na 2 měsíce
Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks, který si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH získá ihned po její registraci (v období akce) v rámci akční nabídky 2 měsíce promo vysílání všech placených programů Skylinku s výjimkou programů Hustler a Man-X. Jedná se o promo nabídku v celkové hodnotě přes 2 000 Kč.

Kartu Skylink VÝMĚNA může zákazník Skylinku získat některým z těchto způsobů:

zakoupit v prodejně satelitní technikynebo elektro (jejich seznam najdete zde), objednat přes registrační web Skylinku na dobírku za 600 Kč/24 € vč. DPH (poštovné hradí Skylink), objednat na dobírku E-mailem na adrese skylink@skylink.cz nebo skylink@skylink.sk, objednat na dobírku telefonicky na Zákaznické lince Skylinku – 595 694 310, (ČR), 02 20 250 241 (SR).

Karta VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY, tak i ve většině starých přijímačů s certifikovaným dekodérem CryptoWorks.

Tato akční nabídka platí pro karty Skylink VÝMĚNA registrované od 1. 5. do 31. 7. 2012.

Jak registrujete kartu VÝMĚNA?
1. Zapněte satelitní přijímač se starou kartou CryptoWorks na program ČT1 (STV1) a ověřte, zda řádně funguje.



2. Pokud ano, vypněte satelitní přijímač a vyjměte starou kartu CryptoWorks. Vložte novou kartu VÝMĚNA a zapněte přijímač. Během několika minut začne program ČT1 opět fungovat. Kompatibilitu přijímače s kartou ověřte přepínáním na různé programy Skylinku.
3. V případě, že vše funguje, proveďte co nejdříve registraci karty VÝMĚNA dle postupu uvedeného v balení karty. Pokud váš přijímač s kartou korektně nespolupracuje, doporučujeme poradit se s odborníkem v nejbližší prodejně satelitní techniky. Řešením může být přehrání softwaru vašeho přijímače nebo jeho výměna za některý z moderních přijímačů Skylink READY .

4. V okamžiku registrace se na novou kartu VÝMĚNA přenesou všechny aktuálně aktivní programy z původní karty

5. Původní karta CryptoWorks bude nejpozději do 24 hodin po registraci deaktivována.

Budete-li kartu registrovat během období speciální akce (tzn. od 1. 5. 2012 do 31. 7. 2012), získáte navíc na 2 měsíce od data registrace karty přístup ke všem placeným programům Skylinku s výjimkou programů Hustler a Man-X.

PR Skylink,