Quantcast

Odstartovala nabídka SMART HD pro uživatele TNK SD

| Tisk

Všem klientům Televize na kartě SD (TNK), společnosti Cyfrowy Dom a ITI Neovision připravily novou, bohatší nabídku pod názvem SMART HD Služba je nabízena od 11. července 2012.

Smart HD je nabídka 25 stanic v digitální kvalitě - včetně filmových stanic jako AXN, Kino Polska, TVP Seriale, sportovních: nSport, TVP Sport, Polsat Sport News a kanálu pro děti Disney Channel.

V nabídce jsou také vzdělávací, zábavné i informační programy jako Disney Channel, TVN 24, TVP Info, TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, TVN Turbo a řada dalších.

SMART HD bude také aktivně nabízet i hudební a lifestylovou televizi pro mládež VIVA Polska, která bude 17.7.2012 zakódována.

TNK SD má více než 1/2 milionu uživatelů. Takových, kteří aktivují kartu pravidelně, včetně těch, kteří si služby objednávají podle svých potřeb - například na dovolenou.

SMART HD přináší širší nabídku kanálů, včetně takových jako je Polsat, AXN, TVP Seriale, Polsat 2, TV6, Polsat Sport News. Poplatek za aktivaci nabídky SMART HD začínají na 15 zlotých měsíčně (cca 90,-Kč) a nepřekročí 20 zlotých za 1 měsíc. To platí v případě, pokud si uživatel sužbu zaktivuje na 1 měsíc. Při aktivaci služby na 1 rok získává zákazník nižší cenu předplatného.

Pro uživatel HD přijímačů je v nabídce 5 kanálů v HD rozlišení - TVN HD, TVN7 HD, Polsat HD, TVP1 HD a TVP2 HD.Pro uživatele TNK je důležité, že s přechodem na nabídku SMART HD nemusí měnit přístupovou kartu ani přijímat. Karta SMART HD pracuje s SD i HD přijímači se systémem podmíněného přístupu Conax.

Nabídka Smart HD je dostupná s minimálními formalitami. Stačí zaregistrovat kartu na stránkách provozovatele (https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow) nebo na call centru. Brzy bude služba nabízena také ve vybraných prodejnách. Poplatky za přístup k SMART HD budou moci klienti moci platit tradičně na poště, bankovním převodem nebo nejpohodlněji a nejrychleji v síti prodejen platformy N.


obrázek

** Kanały bez opłat (=kanály bez poplatků) jsou dostupné 31 dní po skončení předplatného SMART HD.

podle informací satkurier.pl

redakce

Reklama
Vybrané články