Quantcast
TereBox T2

Test Prima ZOOM zapojen pro zákazníky CS Link a Skylink

| Tisk

logo Diváci satelitních platforem Skylink a CS Link již mohou naladit testovací vysílání nové české komerční stanice Prima ZOOM. Test se zatím skládá ze statické obrazovky, která láká na sledování zahájení pravidelného vysílání 1.2.2013 plného originálních dokumentů. Obrazec dále diváky zve na webové stránky www.prima-zoom.cz, které jsou již v provozu.

Prima ZOOM se objevila na bývalé programové pozici Nova Cinema, která se přestěhovala do multiplexu německé společnosti Media Broadcast na kmitočet 11,973 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK. Uvolněnou pozici po Nova Cinema se lucemburská mediální skupina M7 Group rozhodla využít pro svého jiného zákazníka - FTV Prima. Na volnou pozici umístila dokumentární televizi Prima ZOOM.

Prima ZOOM bude součástí nejnižšího balíčku DIGITAL, takže program bude dostupný nejširšímu počtu diváků Skylink a CS Link. Stanice bude dostupná na Irdeto a ICE kartách, stejně tak i na starších kartách CryptoWorks.

ČTĚTE TAKÉ:
* Večerní pořady na Prima ZOOM v prvním týdnu

Stejný test Prima ZOOM je také šířen v celoplošné distribuci multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group (CDG). Znamená to tedy, že terestrická a satelitní distribuce Prima ZOOM je již společná.


obrázek

technické parametry - Prima ZOOM:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,070 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500


FEC: 3/4
service ID: 13139
video PID 3217
audio PID 3218
CA systémy: CryptoWorks, Irdeto
přístupové karty: Skylink (DTH), CS Link (DTH)

Prima ZOOM je v pořadí čtvrtým kanálem Prima Group. Společnost provozuje hlavní kanál Prima Family, mužský program Prima COOL, ženský Prima LOVE a začátkem února portfolio doplní Prima ZOOM.

redakce

Reklama
Vybrané články