E! Entertainment Television odstartoval v České republice

| Tisk

logo Universal Networks International oznámila, že spustila vysílání E! Entertainment Television, hollywoodskéhu kanálu plného zábavy a životního stylu celebrit, prostřednictvím dohody s O2 Telefonica.

Jsme rádi, že jsme spustili televizní kanál E! Entertainment Television v České republice, protože byla silná poptávka po kanálu tohoto typu. E! je jediný kanál s 24-hodinovým vysíláním věnujícím se světu zábavy, celebritám a popové kultuře, čímž vytváří velmi atraktivní nabídku pro české diváky,“ řekl Tariq Syed, generální ředitel Universal Networks International pro střední Evropu.

E! nabídne českým divákům první a exkluzivní program zaměřený především pro ženy ve věku 18-49 let. Zprávy ze světa celebrit, originální seriály, reality show a téměř 100% vlastní produkce. Diváci se mohou těšit na pořady: E! News, Live From The Red Carpet, Fashion Police, Keeping Up with Kardashians, Chelsea Lately, True Hollywood Stories a mnoho dalších.
obrázek

V dubnu mohou diváci vidět premiérové díly 5. řady reality show Kourtney and Kim Take Miami, a to každou neděli ve 21 hodin. Diváci mohou sledovat sestry Kim a Kourtney Kardashianovy, které se stěhují do Miami a otevírají zde svůj vlastní obchod. Pokračuje také show Chasing The Saturdays, ve které sledujeme britskou dívčí kapelu The Saturdays, její první hudební i osobní krůčky na americké půdě.

redakce

Vybrané články