TereBox T2

TV Markíza potvrdila zrušení TV FOOOR

| Tisk

logo Provozovatel slovenské komerční TV Markíza potvrdil zrušení svého nejmladšího kanálu TV FOOOR k 31.12.2013. Rodinu kanálů Markíza budou od Nového roku tvořit tři stanice - TV Markíza, TV Doma a DajTo. Zrušení stanice TV FOOOR je součástí úspor vlastníka Markíza Group, mediální skupiny CME.

Informaci o zrušení kanálu TV FOOOR potvrdila Markíza slovenským médiím.

Kanál TV FOOOR odstartoval relativně nedávno - 25.2.2013 jako další tématický kanál provozovatele se zaměřením na zábavní pořady, seriály, filmy a sitcomy s motem "fičíme na zábave". Novou programovou službu TV FOOOR využil provozovatel k naplnění vysílacího schématu dříve odvysílaných zábavních pořadů Markízy - mj. Aj múdry schybí, A tento poznáte? či Partičky.TV Markíza po novém bude zábavní kanál pro celou rodinu, TV Doma (nejen) pro ženy a TV DajTo se bude profilovat jako filmová a komedy stanice. O oblíbené pořady TV FOOOR diváci nepřijdou. Některé pořady z TV FOOOR se přesunou na stávající kanály TV Doma a DajTo.

Kanál TV FOOOR byl od počátku šířen v nabídce satelitních platforem Skylink a CS Link . Postupně se objevil u kabelových a IPTV operátorů. Dva měsíce po startu se program objevil i v DVB-T spolu se sesterským kanálem DajTo.

redakce

Vybrané články