TereBox T2

Universal Channel od 3.12. v nabídce Skylink

| Tisk

logo Universal Networks International (UNI) dnes oznámila, že její vlajková loď, televizní kanál Universal Channel, bude od 3. prosince 2013 dostupný i v nabídce satelitní televize Skylink v České republice a na Slovensku, a to jako součást všech Základních balíčků.

Universal Channel prošel na jaře letošního roku kompletní změnou svého konceptu a vizuálního stylu, stal se tak místem zábavy se 100% charakterem.

Jsme velice rádi, že můžeme se Skylinkem spolupracovat a jeho divákům náš kanál nabídnout. Uvedení nového konceptu zábavy s charakterem a změna vizuálního stylu, která proběhla letos na jaře, byla spojena se značnými investicemi, zákazníci Skylinku se tedy mohou těšit na skvělou podívanou - atraktivní a odvážný vzhled a podmanivou programovou nabídku, která zahrnuje oceněné seriály i filmové kasovní trháky,” řekl Colin McLeod, Managing Director, Emerging Markets, Universal Networks International.

logoJsme rádi, že došlo k dohodě a že můžeme divákům Skylinku poskytnout také tento známý filmový kanál. Věříme zároveň, že si co nejdříve najde své diváky,“ uvedl Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group.

Během letošního podzimu uvedl Universal Channel premiéry pokračování úspěšných seriálů Spravedlnost v krvi, Rookie Blue nebo Havaj 5-0, ale i řadu vysoce kvalitních hollywoodských filmů. Na rok 2014 pro své diváky navíc chystá celou řadu filmových novinek.

Technické parametry pro naladění Universal Channel v nabídce Skylinku od 3.12.2013:Satelit: Astra 3B (23,5°E)
Frekvence: 11, 914 HHz
Polarizace: Horizontální
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s.
FEC: 3/4
norma: DVB-S
karty: Irdeto, ICE (Skylink)

redakce

Vybrané články