Xtrend 1000

Digi TV CZ propaguje Premier League a HD

| Tisk

obrázek Přenosy z anglické fotbalové Premier League a možnost zapůjčení HD přijímače. To jsou hlavní prvky televizní kampaně operátora české satelitní placené televize Digi TV.

Digi TV Česká republika se rozhodla podpořit své letní novinky v podzimní televizní kampani. Za necelé dva měsíce došlo u české Digi TV k řadě změn. Ve spolupráci s DIGI Slovakia poskytuje divákům v Česku přímé přenosy z lukrativní fotbalové soutěže Premier League. Přenosy se vysílají na programech DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2.

Druhou neméně důležitou změnou DIGI TV v České republice je rozšíření hlavního programového souboru o první stanice ve vysokém rozlišení (HDTV). Abonenti Digi TV bez navýšení ceny mají k dispozici sportovní programy DIGI Sport 1 HD, Eurosport HD a Eurosport 2 HD a také dokumentární kanál National Geographic HD (NGC HD). Pro sledování HD a SD stanic si může divák zapůjčit HD přijímač Kaon.


video č. 1 - Výsledný televizní spot české Digi TV

Tyto novinky Digi TV CZ jsou zmíněny v televizním spotu, který se celý natáčel v České republice a to konkrétně na Ranči Kostelany v lokalitě Kostelany nad Moravou. Reklama vznikala 1 měsíc, včetně produkčních prací a tvorby scénáře, samotné natáčení zabralo jeden den. Postprodukce spotu pak 1 týden.

Televizní spot pro Digi TV CZ vytvořila společnost IS Produkce s.r.o. Na natáčení spolupracovalo 10 lidí a v postprodukci 3 lidé.

Jak se spot natáčel

Do zákulisí natáčení a výroby televizní spotu pro Digi TV Česká republika nás přivádí druhé video. Divák zde má možnost nahlédnout do kuchyně produkční společnosti a podívat se na místa z jiných úhlů, které pro zájemce nasnímaly z jiných úhlů kamery produkce.


video č. 2 - Jak vznikal televizní spot české Digi TV