ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Česká Digi TV začala nabízet přístupové moduly

| Tisk

logo Přenosy z anglické fotbalové Premier League na programech Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD a Digi Sport 2 a další stanice české Digi TV je nyní možné sledovat na vlastním televizoru se satelitním tunerem či na vlastním přijímači. Společnost Digi TV Česká republika začala pro příjem satelitní placené televize Digi TV poskytovat externí dekódovací moduly.

Dekódovací modul Digi Smart CAM může zájemce u operátora pořídit za 750,-Kč pro příjem na jednom zařízení. Dekódovací modul Digi Smart CAM pro službu DUAL stojí 1.500,-Kč. Tyto ceny platí v případě objednání samotného modulu.

Pokud zájemce potřebuje celé přijímací zařízení (parabolickou anténu a příslušenství), zaplatí za modul Digi Smart CAM 1.450,-Kč, případně 2.900,-Kč u služby DUAL/Partner box.

Dekódovací modul Digi Smart CAM je nabízen jen do vyčerpání skladových zásob. Novinka je určena pouze pro nové zákazníky. Stávající klienti mohou využívat Digi Smart CAM jen v případě, když se zaváží setrvat ve smluvním vztahu se společností Digi TV Česká republika dalších 12 měsíců.Služba Digi TV je poskytována ze satelitů Intelsat 10-02 (1°W) a Thor 6 (0,8°W) v systému podmíněného přístupu Nagra MA (tzv. Nagravision). Pro sledování této služby byl doposud nutný přijímač od operátora. Karta s modulem byly spárovány. Příjem stanic na vlastním přijímači nebyl možný.

Digi TV vstoupila na český trh v roce 2006 v rámci expanzní politiky rumunské společnosti RCS/RDS. Dnes česká Digi TV nabízí hlavní multikanálový balíček programů za nezměněnou cenu 260,-Kč měsíčně. Nedávno začala poskytovat balíček s 22 programy Digi Mini pack za 50,-Kč měsíčně. Se startem nové sezóny začala nabízet stanice ve vysokém rozlišení (HDTV). Provozovatel v současné době nabízí zatím 4 HD stanice - Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Digi Sport 1 HD a Nat Geo HD. Tyto programy jsou součástí hlavního balíčku programů za 260,-Kč měsíčně.

Martin Vyleťal

Vybrané články