TereBox T2

Antik Sat zahájil komerční provoz. Zatím jen pro stávající klienty operátora

| Tisk

logo Na družici Eutelsat 16A zahájila komerční provoz nová satelitní DTH platforma Antik Sat. Službu ve spolupráci s Telekom Austria Group (TAG) provozuje košická společnost ANTIK Telecom. Po mnoha odkladech se diváci na Slovensku dočkali nového poskytovatele satelitních programů se základním balíčkem, který obsahuje i HD programy. Mobilní televizi s archívem poskytuje operátor k satelitní televizi zdarma. ANTIK Sat je v první fázi dostupný pro stávající zákazníky operátora.

Služba Antik Sat je určena pro všechny klienty operátora, kteří jsou mimo dostupnost optické sítě bez navýšení měsíčního poplatku. Bezplatný balíček obsahuje nejoblíbenější slovenské a české stanice, dětské, sportovní, dokumentární a filmové programy. Operátor má rezervovanou další kapacitu pro rozšíření služby o další zajímavé stanice bez navyšování poplatků.

ANTIK Sat je poskytován jako součást triple play služeb spolu s bezdrátovým internetem s rychlostí až 16 MBit/s, digitální satelitní HD televizí a 40 minutami pro telefonování do všech sítí za 17,92 eur měsíčně. Cena je tedy stejná jako byla doposud bez televizní nabídky.

Jednorázový poplatek za instalaci, set top box, parabolu, kabely, dekódovací kartu a montáž zaplatí zájemce 119 eur. Zákazníci zároveň získají zdarma mobilní televizi AntikTVGo s více než 50 programy, televizním archívem a přístupem do filmotéky Filmbox Live. Všechny služby jsou bez vázanosti.

Tešíme sa, že odteraz môžeme ponúknuť všetkým klientom aj mimo miest a v rodinných domoch spoľahlivé služby Antik digitálnej televízie bez navýšenia rodinného rozpočtu,“ uvedl Igor Kolla, generální ředitel ANTIK Telecom. „Navyše satelitná kapacita, ktorú sme si rezervovali umožňuje ďalšie rozširovanie TV programov bez poplatkov.

Vedle základního balíčku „Všetko čo potrebuješ“, který stojí 0 eur a obsahuje 59 stanic, bude operátor poskytovat i balíček „Filmový zážitok“ s kanály produkce skupiny HBO za 9,90 eur. V ceně tohoto balíčku je i přístup do aplikace HBO GO zadarmo, HD set top box, který je součástí instalačního balíčku za 119 eur poskytuje vedle HD programů i EPG na 14 dní a multimediální přehrávač.

Balík „Všetko čo potrebuješ“ za 0 eur pro stávající klienty Antik Telecomu:

STV1 HD, STV2 HD, Markíza HD, Dajto HD, Doma, Joj HD, Joj Plus, Wau, Joj Cinema, TA3, TV Lux, TV Noe, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Rick TV, Ocko, Fuel TV, CT1 HD, CT2 SD, CT24, Sport 1, Sport 2 HD, JimJam, Minimax, AMC, Film plus, Sundance Channel, Spektrum, Paprika, Spektrum Home, National Geographic, Nat Geo Wild, VH1, Film Europe SD, Auto Motor und Sport HD, Fashion TV HD, CS Film/Horror Film, Kinosvet, FilmBox HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, Fast and FunBox HD, FightBox HD, EroX, EroXXX HD, DocuBox HD, FilmBox ArtHouse, Fashion Box, 360 TuneBox, Senzi, Slagr TV, Travel Channel HD, Fine Living, DJazz HD, Brava HD, Dusk

+ ANTIKTVGO s archívem ZADARMO
+ Filmbox LIVE filmotéka ZADARMO

Balík „Filmový zážitok“ za 9,90 eur měsíčně:

HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax HD, Cinemax 2 HD+ HBO GO ZADARMO

Antik Sat je v první řadě určen pro stávající klienty ANTIK Telecomu. V další fázi bude služba nabízena i pro nové klienty z celého Slovenska a to během následujících týdnů.

Během prvního kvartálu 2016 hodlá operátor představit i nový hybridní set top box Mini 2S s televizním archívem, internetovými aplikacemi a dalšími TV programy přes internet.

Antik Sat se vysílá ze satelitu Eutelsat 16A na pozici 16°E. Tedy z orbitální pozice mezi evropskými satelitními systémy Astra (19,2°E) a Hot Bird (13°E).

redakce

Vybrané články