Xtrend 1000

freeSAT přináší mobilní aplikaci Stingray Music

| Tisk

logo Operátor satelitní placené televize freeSAT rozšiřuje svoje portfolio o aplikaci Stingray Music určenou pro mobilní telefony a tablety.

freeSAT ve spolupráci se Stingray Digital Group uvádí novou mobilní aplikaci Stingray Music. Bezplatně je k dispozici pro všechny zákazníky freeSATu v České republice a na Slovensku, kteří mají předplacené balíčky freeSAT medium HD anebo freeSAT plus HD.

Aplikace nabízí 10 hudebních stanic, které si mohou hudební fanoušci vychutnat kdykoliv a kdekoliv na platformách Android a iOS.

"Je pro nás velkou stí spustit mobilní aplikaci Stingray Music ve spolupráci se Stingray," uvedl Jim Helfgott, viceprezident UPC DTH pro marketing a obchod. "Stále se snažíme vydávat nové produkty, abychom potěšili naše zákazníky. Zařazením mobilní aplikace Stingray Music jim můžeme nabídnout ten nejlepší hudební zážitek. Stingray přináší kompletní nabídku, ze které si každý milovník hudby může vybrat podle své nálady či stylu."

"Jsme nadšení, že můžeme představit naši mobilní aplikaci Stingray Music všem zákazníkům freeSATu," uvedl Mathieu Péloquin, senior viceprezident pro marketing a komunikaci skupiny Stingray. "Už od svého spuštění mobilní aplikace Stingray Music dokázala, že je nezbytností pro posluchače, kteří chtějí neustálý přístup k milované hudbě a kteří chtějí objevovat nové, vzrušující hudební obzory. Náš tým vytvořil produkt, který na trhu nemá obdobu. Jen mobilní aplikace Stingray Music nabízí posluchačský zážitek, vytvořený hudebními experty pro každou chvíli, místo a náladu."