Quantcast

Nová Digi TV CZ zařazuje JOJ Family a JOJ Cinema

| Tisk

logo Společnost DIGI CZ rozšiřuje programovou nabídku o dvě nové stanice - filmový kanál JOJ Cinema a rodinou televizi JOJ Family. Oba programy budou do satelitní Nové Digi TV CZ zařazeny již 1.10.2016, do internetové televize Digi2Go v úterý 4.10.2016.

JOJ Family se stane součástí Základního balíčku, zatímco filmová televize JOJ Cinema bude přidána do rozšířeného balíčku Extra.

Satelitní televize Nová Digi TV CZ nabízí již více než 100 programů, z toho 19 v HD rozlišení. Internetová platforma Digi2Go má v balíčku MAXI na 90 programů, z toho 37 v HD.

Na programu JOJ Family je možné sledovat filmy a seriály různých žánrů, ale i populární česko-slovenské pořady, jako třeba Česko Slovensko má talent. Kanál JOJ Cinema celý den vysílá filmy nepřerušované reklamou. V říjnu nabídne například exkluzivní televizní premiéry filmů Je prostě báječná nebo Pád Londýna.

JOJ Family najdou zákazníci satelitní Nové Digi TV CZ se set-top boxem Kaon nově na programové pozici 19 místo Óčko TV, které se přesouvá pozici 84. JOJ Cinema se v balíčku Extra objeví na pozici 36. Pokud se kanály samy nenaladí, je potřeba restartovat set-top box. Uživatelé CA modulů musí provést manuální naladění.

Pro JOJ Family je potřeba nastavení těchto parametrů:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 12,380 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28000
FEC: 5/6
norma: DVB-S
modulace: QPSK

Pro JOJ Cinema je nutné zadat následující parametry:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 12,054 GHz
polarizace: horizontální
SR: 30000
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSKU internetové DIGI2GO najdou zákazníci stanici JOJ Family mezi stanicemi Barrandov plus a Óčko TV, JOJ Cinema pak na pozici mezi Golf Channel a HBO.

Oba kanály jsou i přes zatím krátkou dobu existence na českém trhu mezi diváky velmi oblíbené, JOJ Cinema dokonce jenom po roce od zahájení vysílání dosahuje svojí průměrnou denní sledovaností na nejvyšší příčky ve své kategorii v ČR a SR. V nabídce JOJ Family zase každý divák může najít svůj nový nejoblíbenější seriál nebo pořad. Věříme proto, že předplatitelé DIGI CZ oba nové kanály plné zábavy pro celou rodinu ocení,“ říká Marcel Grega, generální ředitel JOJ Group.

V portfoliu jak satelitní Nové Digi TV CZ, tak internetové DIGI2GO nechybějí sportovní, filmové, dokumentární, ale i kanály dětské, hudební, lifestylové, zpravodajské a zábavné kanály. DIGI CZ má v současnosti velmi atraktivní sportovní obsah, jehož vlajkovou lodí jsou přímé přenosy z anglických nejvyšších fotbalových soutěží Premier League a Sky Bet Championship nebo španělské La Ligy.

Zařazení kanálů ze skupiny JOJ je ale důkazem, že ve své nabídce myslí na všechny zákazníky: „Jsme velmi rádi, že našim předplatitelům můžeme díky dvěma novým kanálům nabídnout spoustu nových pořadů. JOJ Cinema i JOJ Family výborně doplňují naši stávající nabídku o kvalitní zábavu pro celou rodinu včetně filmů i seriálů všech žánrů,“ doplňuje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

redakce

Reklama
Vybrané články