Quantcast
TereBox T2

Stará Digi TV omezí 30.9. nabídku, přejděte na Novou Digi TV CZ

| Tisk

logo Společnost Digi Czech Republic chystá změnu v programové nabídce, která se dotkne zákazníků se starou Digi TV. K 30.9.2016 dojde k výraznému omezení programové nabídky. Pokud klienti nechtějí přijít o své oblíbené programy, měli by během pěti týdnů přejít na vylepšenou službu Nová Digi TV, která jim poskytne širší programovou nabídku, včetně mnoha programů ve vysokém rozlišení (HDTV).

Stačí kontaktovat zákaznickou linku operátora, který zajistí přechod na Novou Digi TV CZ za výhodných podmínek. Zákazník se starou Digi TV CZ se může rozhodnout, zda si objedná omezenou programovou nabídku (balíček MINI), jež zahrnuje 25 programů za cenu 229 Kč, případně hlavní multikanálovou nabídku (balíček Základní) za cenu 299 Kč měsíčně s nabídkou 70 programů.

K Základnímu balíčku si může přiobjednat doplňkové balíčky: EXTRA (99 Kč měsíčně), SPORT (149 Kč měsíčně), HBO balíček (199 Kč měsíčně), HBO GO (49 Kč měsíčně).

Zájemci o kompletní programovou nabídku Nové Digi TV CZ (základní balíček včetně všech doplňkových) si mohou objednat balík MAXI za 549 Kč měsíčně. Tato zvýhodněná cena platí první tři měsíce, pak tarif MAXI pořídí za 749 Kč.

Motivací pro klienty staré Digi TV CZ je i bezplatná migrace na Novou Digi TV CZ. Zákazník tak neplatí migrační poplatek, který jinak činí 300,-Kč.

Všechny ceny platí při uzavření smlouvy se závazkem na 24 měsíců.Nová Digi TV CZ odstartovala 1.10.2015. Divákům přinesla technické zkvalitnění programové nabídky, další programy, včetně stanic v HD a také nové přijímače a přístupové moduly. Od uvedeného data byla odstartována migrace klientů ze staré technologické platformy na novou. Hlavní vlna přechodů klientů skončí přesně po roce - 30.9.2016, kdy dojde k omezení programové nabídky na staré platformě.

Digi CZ drží exkluzivní vysílací práva pro české území na přímé přenosy z anglické Premier League a Sky Bet Championship, španělské La Ligy i na přenosy mistrovství světa na ploché dráze.

redakce

Reklama
Vybrané články