WAR svět válek spouští pravidelné vysílání

| Tisk

logo Na český a slovenský televizní trh dnes vstupuje nový tématický kanál od Československé filmové společnosti - WAR svět válek. Jak již název napovídá, stanice se zaměří na války a vojenství.

Příznivci tohoto žánru se mohou těšit na dokumenty o minulých i současných bitvách a válkách, armádách a všech jejich složkách - letectvu, námořnictvu, pěchotě a speciálních jednotkách, zbraních minulosti, současnosti a budoucnosti, špionáži, české a slovenské armádě, terorismu, konspiračních teoriích, UFO a hrozeb z vesmíru.

ČTĚTE TAKÉ:
* WAR svět válek začne vysílat 3.10. ve 20:00 hodin (ukázka programu)
* Skylink rozšířil nabídku o nový kanál WAR - svět válek

Celý název stanice je TV WAR svět válek a jde o jedinou takto specializovanou televizi nejen v České republice ale i v celé Evropě.

Program TV WAR svět válek zahajuje pravidelné vysílání dnes, tj. 3.10.2017 ve 20:00 hodin.

Stanice je již od svého spuštění dostupná zákazníkům česko-slovenské satelitní platformy Skylink. Zpočátku je v rámci promo vysílání program dostupný pro všechny klienty se základním balíčkem DIGITAL. Později bude program umístěn do placeného balíčku Smart.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Příjem programu WAR svět válek

Dále se program TV WAR svět válek objeví v nabídkách dalších operátorů - například v kabelové síti UPC.

technické parametry - WAR svět válek:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
frekvence: 12,070 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

WAR


service ID: 13146
video PID: 4010 (MPEG-4/SD)
audio PID: 4020 (česky, MPEG)
CA systém: žádný (zatím FTA), v plánu Irdeto a Viaccess

Provozovatelem stanice WAR svět válek je Československá filmová společnost, která získala satelitní a kabelovou licenci na červnovém zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Licence umožňuje poskytovat program nejenom na území České republiky a Slovenska ale také v Beneluxu (tj. Belgii, Nizozemí a Lucembursku).

Firma také provozuje další placené stanice - kanál českých a slovenských filmů CS Film, dětský kanál CS Mini, stanici pro příznivce hororů, thrillerů a mystery tvorby Horor Film a bezplatný program Kino Svět.

redakce