TereBox T2

Skylink představil kanál Travelxp HD. Od 5.2.2017 v nabídce

| Tisk

logo Společnost M7 Group, provozovatel satelitní platformy Skylink, dnes představila nový lokalizovaný dokumentární kanál Travelxp HD, který se již příští týden stane součástí placených balíčků Skylinku.

Vedle Skylinku stanice vstupuje také do nizozemské platformy Canal Digitaal a Online.nl a na belgické DTH službě TV Vlaanderen.

Travelxp HD bude k naladění od 5.2.2018. Vysílat bude celodenně v HD rozlišení.

Travelxp HD přináší ty nejzajímavější cestopisné a lifestylové pořady z bezmála padesáti zemí světa, a to bez výjimky z vlastní produkce. Kanál bude plně lokalizován do češtiny a pro zájemce zůstane k dispozici i originální anglická zvuková stopa.

"Chceme naše pořady nabídnout diváků, s cestovatelskou duší po celém světě," říká Prashant Chothani, CEO Travelxp HD. "Proto je pro nás spolupráce s M7 Group zásadní, jde o klíčového hráče v evropské televizní branži. Výrazně se zvýší sledovanost naší stanice na několika důležitých evropských trzích," dodává.

"Spuštěním Travelxp HD reagujeme na poptávku diváků po stanici, která se plně věnuje cestování," vysvětluje Bill Wijdeveld, viceprezident společnosti M7 Group. "V jiných částech světa si tento kanál již získal velkou oblíbenost, a my se těšíme na spolupráci na evropských trzích," poznamenal.

plánované technické parametry - Travelxp HD od 5.2.2017:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
frekvence: 12,109 GHz
polarizace: horizontální


SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

Na platformách M7 Group bude program Travelxp HD šířen přes satelit a IPTV zároveň bude k dispozici na různých OTT aplikacích skupiny M7 Group. Do nabídky internetové služby Skylink Live TV bude Travelxp HD zařazen v průběhu února. Pak bude program dostupný na chytrém telefonu, tabletu nebo počítači.

M7 Group bude poskytovat Travelxp HD jako distribuční signál pro další operátory.

redakce

Vybrané články