TereBox T2

Plustelka se rozšíří o doplňkový balík Plustelka Viac

| Tisk

logo Pozemní placená televize Plustelka se u našich východních sousedů rozšíří o další programy. Společnost Towercom spustí již v příštím měsíci pro oblast západního Slovenska doplňkový balík Plustelka Viac.

V balíčku Plustelka Viac bude několik filmových a seriálových kanálů jako jsou FilmBox, FilmBox Premium, CS Film / Festival Film nebo Epic Drama. Pro milovníky cestování přichystal operátor stanici Travel Channel a pro nadšence do vaření kanál TV Paprika. Pro sportovní fandy bude Plustelka Viac obsahovat i stanici FighBox plnou bojových umění či wrestlingu.

Teší ma, že stále viac a viac rozširujeme našu ponuku a tak prinášame domácnostiam bohatší výber pre ešte bohatšie televízne zážitky,“ uvedl k novému balíčku Plustelka Viac generální ředitel společnosti Towercom Ivan Peschl.

Balíček Plustelka Viac bude nabízen jako doplňkový balíček k hlavnímu tarifu Plustelka Štandard. Zájemci o balík Plustelka Viac si tedy musí objednat i hlavní balíček Plustelka Štandard.Programový balíček Plustelka Viac bude nabízen za 2,99 eur měsíčně a bude jej možné pořídit u místních smluvních prodejců Plustelky. Zájemci mohou stále využít akční nabídku pro základní balíček "Standard za 4,99 eur měsíčně při roční vázanosti.

Nový balíček Plustelka Viac, jak již bylo v úvodu uvedeno, bude zpočátku dostupný jen pro diváky v okolí měst Bratislava a Nitra. Brzy bude nabídka Plustelka Viac dostupná i v dalších krajských městech jako je Žilina, Prešov a Banská Bystrica. Všechny stanice budou dostupné v HD rozlišení s výjimkou kanálů TV Paprika a FilmBox, které budou vysílané v klasickém SD rozlišení.

redakce

Vybrané články