Skylink vyřadí Viasat HD a EDGE HD

| Tisk

logo Operátor česko-slovenské satelitní platformy Skylink chystá další úpravy ve své programové nabídce. Z placených balíčků provozovatele bude vyřazen dvojkanál Viasat History HD / Viasat Nature HD (Viasat HD) a EDGE Sport HD.

Dvojprogram Viasat History HD / Viasat Nature HD je podle sdělení provozovatele DTH služby nahrazen novým programem Epic Drama HD, který je dostupný pro zákazníky od balíčku Smart. Kanál Epic Drama HD je v nabídce Skylinku od 21. srpna 2018 a cílí na muže a ženy ve věku nad 25 let a fanoušky dramatického žánru, kteří vyhledávají velkolepí seriálové tituly celého žánrového spektra. Epic Drama HD je plně lokalizován do češtiny.

Nový kanál Epic Drama HD mohou poznat všichni zákazníci Skylinku - v říjnu se stanice objeví na programové pozici Skylink Ochutnávka.

Vyřazením Viasat HD diváci přijdou nejen o lokalizovaný HD kanál ale především o přírodopisné a historické dokumenty ve vysokém rozlišení (HDTV). Dokumentární filmy o přírodě mohou diváci hledat na stanici Discovery Showcase HD, přinášející výběr z knihovny programů Discovery a Animal Planet.Stanice EDGE Sport HD vysílá to nejlepší ze světa akčních sportů jako jsou surfing, snowboarding, skateboarding, freestyle motocross a BMX. Stanice není lokalizována do češtiny nebo slovenštiny. Pořady jsou poskytovány v původním znění - v angličtině.

EDGE Sport HD je součástí balíčku Kombi.

redakce