TereBox T2

Skylink Live TV se rozšiřuje o stovku nových titulů od Filmboxu

| Tisk

logo Satelitní platforma Skylink připravila ve spolupráci s Filmbox International další novinku, která zásadním způsobem vylepší zážitek každého diváka ze sledování televize.

Všichni uživatelé Skylink Live TV nově naleznou v aplikaci stovku filmů různých žánrů z nabídky Filmboxu. Rozšířená funkcionalita je dostupná všem uživatelům Skylink Live TV bez jakýchkoliv doplatků.

Cílem Skylinku je poskytnout uživatelům ty nejkvalitnější filmové prožitky a zajistit jim přístup k filmům z produkce Filmbox International.Tato spolupráce poskytne našemu publiku zajímavý obsah v HD kvalitě a nás těší, že ho můžeme spolu s televizní stanicí Filmbox nabídnout širokému publiku,“ řekl Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, provozovatele společnosti Skylink.

Skylink Live TV je bezplatná aplikace pro všechny zákazníky satelitní televize Skylink. S aplikací Skylink Live TV mohou diváci sledovat své oblíbené programy kdykoliv a kdekoliv, a to až ze čtyř různých zařízení s připojením na internet. Ty největší filmové hity poslední doby tak budou mít diváci na dosah ruky, třeba i u sebe v mobilu.

redakce

Vybrané články