Quantcast

M7 Group a Continuum Global Solutions zůstávají i nadále strategickými partnery

| Tisk

Společnost Continuum Global Solutions, globální poskytovatel péče o zákazníky, oznámila prodloužení strategického partnerství se značkou Skylink společnosti M7 Group.

Skylink je největším poskytovatelem satelitní a internetové televize v České republice a na Slovensku a jeho partnerství s Continuum Global Solutions se týká aktivit spojených se zákaznickým servisem.

Continuum bude i nadále zodpovídat za správu veškerých interakcí Skylinku s jeho koncovými uživateli, a to prostřednictvím obsluhy příchozích hovorů, chatů, sociálních médií a e-mailů v obou zemích. Jedná se tak o veškeré dotazy týkající se služeb zákazníkům, prodeje, loajality či řešení technických problémů.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Rodina sleduje nabídku operátora platformy Skylink (foto: M7 Group)

Tým Continuum, který se stará o naši platformu, je dokonalým příkladem toho, jak by měly být řízeny aktivity v oblasti zákaznických zkušeností,“ řekl Andreas Fleschurz, VP Operations z M7 Group. „Tento tým je skutečným hlasem našich zákazníků, který se neustále zaměřuje na zvyšování spokojenosti klientů v kombinaci s vyšší kvalitou a efektivitou. Flexibilní a aktivní spolupráce s místním týmem Skylinku nám pomáhá neustále zlepšovat celkovou spokojenost zákazníků a optimalizovat portfolio produktů a služeb.“V České republice a na Slovensku má Continuum 136 zaměstnanců, kteří jsou odpovědní za každodenní poskytování profesionální zákaznické péče pro koncové uživatele Skylinku. Tým se obvykle nachází v ostravské kanceláři a je doplněn velkým počtem kolegů pracujících v obou zemích z domova. V důsledku krize COVID-19 je práce v současné době prováděna z domova v plné šíři.

Peter Brouwer, Senior Director Continuum, dodává: „Jsme nesmírně hrdí na to, že skupina M7 má plnou důvěru v naši organizaci a v náš přístup řízení zákaznického servisu. Náš specializovaný tým, vedený Ivonou Brudnou, každodenně prokazuje odhodlání dosáhnout maximálních výsledků jak pro Skylink, tak jeho uživatele. Prodloužení naší strategické spolupráce skutečně poukazuje na uznání za naše neustálé a dlouholeté úsilí a kontinuální zkvalitňování poskytovaných služeb“.

redakce

Reklama
Vybrané články